Cedral dailylentes

Medinės Cedral dailylentes nereikalaujant didelių pastangų gali Cedral dailylentesvisiškai pakeisti, pagražinti statinio išvaizdą. Šiais laikais parduotuvės nukrautos įvairiomis prekėmis, lentūnos lūžte lūšta. Tuomet susiduriame su kita problema. Vartotojai dažnai pasimeta tarp tokios didelės pasiūlos. Todėl mes norime su jumis pasidalinti dailylenčių ypatumais ir montavimo bei priežiūros aspektais.

Cedral dailylentes ir jų forma patartina rinktis priklausomai nuo pastato, kuriam bsu atliekama apdaila. Jei tai kaimo namelis, ar sodyba, galima rinktis pusapvales, kitaip dar vadinamas „rąstelio“ formos dailylentes, kurios sumontuotos atrodano kaip nedideli rąstai. Kiti galimi pasirinkimo variantai – rombo formos dailylentės, vadinamosios „eglutės“ ir „švediškojo“ tipo dailylentės. Minimos dailylentės pasižymi ne tik savos formos, bet ir sujungimo būdo išskirtinumu.

Medinės lauko apdailos lentelės dažniausiai yra gaminamos iš eglės, pušies medienos. Jau pritvirtintos dailylentės, turi būti dažomos impregnantais, saugančiais jas nuo drėgmės poveikio, užkertančiais kelią pelėsio veisimosi medienoje. Dažymo metu, medinės Cedral dailylentes ne tik apsaugomos nuo mikrobiologinių pažeidimų bet ir vabzdžių – techninių medienos kenkėjų. Žinoma, kalbant apie dažymą, svarbu paminėti, jog galite rinktis iškart gamykloje dažytas lauko dailylentes. Tokios lentelės yra apdorojamos specialiais impregnantais bei dažais, saugančiais medienos atsparumą išorės poveikiams, iš karto yra paruoštos montavimui ir eksploatacijai.

Lauko dailylenčių gamybos proceso metu, dailylentėms naudojamos lentos pirmiausiai yra išdžiovinamos iki tam tikro eksploatacijai tinkamo drėgnio. Priešingu atveju, nepakankamai išdžiūvę lauko apdailos lentelės gali imti deformuotis, skilinėti, palikdamos neestetiškai atrodančius plyšius. Vėliau lauko apdailos lentelės yra obliuojamos, kol įgauna įprastą lauko apdalos lentelės išvaizdos standartą.

Medinės Cedral dailylentes dažniausiai yra pasirenkamos dėl natūralumo ir malonios estetinės namo išvaizdos poreikio. Žinoma, geriausiu pasirinkimu norint sutaupyti lėšų ir laiko, ko gero, tampa gamykliniu būdu dažytos lentelės, didinančios dailylenčių ilgaamžiškumą, atsparumą drėgmei, UV spinduliams.